ДВЕРНI ЗАПОВНЕННЯ МАСКО.

Салон ВIКНА Валерiя намагається рухатись в ногу з часом i пропонує своїм потенцiйним Замовникам пiд час замовлення вхiдних дверей використовувати сучаснi декоративнi двернi панелi, якi дозволять створити унiкальнi рiшення для Вашого iнтер’єру.
Декорованi двернi панелi – це один з варiантiв заповнення вхiдних дверей. Варто зазначити, що це не лише елемент декору, а й абсолютно нове рiшення для оформлення сучасних дверей. Вони подарують Вам естетичне задоволення, берегтимуть Ваш комфорт та тишу в примiщеннi, та нададуть впевненiсть в безпецi оселi.
Заповнення – це частина дверного полотна, що розташована всерединi стулки. Зазвичай роль заповнення вiдiграє склопакет або сендвiч.
Альтернативнi декорованi полотна не лише дозволяють надати вхiдним дверям цiкавий стильний дизайн, але й iстотно покращують функцiональнiсть конструкцiй i забезпечують високий рiвень захисту вiд тепловтрат.
Компанiя Goodwin, конструкцiї якоi ми пропонуємо, почала використовувати в якостi заповнень дверних полотен двернi полотна МАСКО.

СТРУКТУРА ДВЕРНИХ ЗАПОВНЕНЬ МАСКО:
Двернi полотна МАСКО базуються на сендвiч-елементах вiд компанii WEISS CHEMIE, якi належать до премiум-класу як з точки зору якостi, так i за показниками мiцностi та довговiчностi.
Ззовнi та зсередини заповнення покривається 2мм HPL – панелями(High Press Laminate, ламiнат високого тиску, який вiдповiдає європейському стандарту EH-438) у декоративному варiантi, або ж 1,5мм ПВХ- панелями у бiлому кольорi. Головна перевага використання HPL панелей – це їхнi властивостi: пожежо та вологостiйкiсть, стiйкiсть до витирання кольору та текстури, до ударiв i царапин, впливу хiмiкатiв, утворення грибку та бактерiй, стiйкiсть до ультрафiолету, коливання температур та багатьом природнiм факторам.
Мiж захисними шарами розташовано шар пiноматерiалу XPS (мiцнiсть на стиснення – 3,06 кгс/кв.см).
Завдяки шлiфованiй поверхнi пiноматерiалу забезпечується iдеальна фiксацiя шарiв ПВХ/PL.

ЧОМУ ПОЛОТНА МАСКО КРАЩI ЗА ЗВИЧАЙНI ДВЕРI З IМПОСТАМИ ТА СКЛОПАКЕТАМИ?
— по-перше – вони мають стильний дизайн;
— по-друге – вони швидко та технологiчно встановлюються (термiн виготовлення до 10 роб. днiв);
— по-третє – вони легшi за склопакет;
— а ще – вони вклеюються i зникає провисання дверних стулок;
— HPL – панелi стабiльнi при тепловому впливi;
— з часом їх можливо замiнити.

Пiд дiєю сонячного випромiнювання темнi поверхнi нагрiваються до 70 градусiв по Цельсiю.
Коефiцiєнт теплового розширення у PVC- панелей- 0,07 мм/м.кв.С, а у HPL – заповненнях вiд МАСКО = 0,018, – менше в 3,9 рази.
Лiнiйне теплове розширення на 2 метри для кольорового PVC складає 7мм, а для HPL – 1,8мм.
PVK – компонент з темним декором може деформуватися i вiдклеїтися вiд основи XPS, втративши своi попереднi властивостi. З HPL-панелями такого не трапиться.
Заповнення МАСКО може додатково комплектуватись склопакетом:
Склопакет 36мм; тепла дистанцiя; аргон – в кожнiй камерi; сатин чи кризет – з двох сторiн; пiскоструй чи рефлектор – ззовнi.
Додатково може бути використаний INOX- декор (утоплений або накладний) – це варiант заповнення дверей, при якому на полотно крiпиться пластина з нержавiючоi сталi зi шлiфованою поверхнею.
Декорованi двернi панелi МАСКО можуть повторювати усi основнi вiдтiнки ламiнацii VEKA.

Гадаю, що я вже практично вмовила Вас звернути Вашу увагу на двернi заповнення МАСКО.
Ви можете бути абсолютно впевненi, що вхiднi дверi з заповненням МАСКО забезпечать ексклюзивний дизайн фасаду Вашого будинку, магазину, офiсу, вiдмiнну теплоiзоляцiю i шумоiзоляцiю, вологостiйкiсть i стiйкiсть до iнших несприятливих атмосферних явищ.

За додатковою iнформацiєю, або прорахунком вартостi Ви можете звернутись безпосередньо до Салону ВIКНА.

З побажанням тепла та затишку – Валерiя.