In Touch: Побач, Торкнись, Вiдчуй, Замов!

«Дизайн – це вiчна спроба з’єднати комфорт з красою, практичнiсть з мрiєю»
Донна Каран.

Зi мною було так само: побачила, торкнулась поверхнi i не змогла встояти, щоб їх не придбати самiй, а вже потiм запропонувати Вам, моi дорогi Замовники.
Пiдвiконня австрiйськоi фiрми Alber – це бiльше нiж просто пiдвiконня!
Виготовленi на сучасному обладнаннi iз високоякiсної вологостiйкої фанери та паперово-шаруватого пластику HPL Egger, вони створенi вiдповiдно до тенденцiй та вимог будiвельного ринку.
Фанера фiнського та естонського виробництва – композитний матерiал, виготовлений з поперечно склеєних мiж собою шарiв шпону берези вищих сортiв.
HPL Egger – декоративне покриття, яке надiляє продукт стiйкiстю до рiзних типiв ушкоджень, а завдяки плавному переходу з поверхнi пiдвiконня на нижню сторону капiносу робить його ще бiльш естетично привабливим та практичним. HPL покриття вiд Egger застосовується в рiзних областях виробництва меблiв та у внутрiшнiй i зовнiшнiй обробцi примiщень.
Alber- багатофункцiональне пiдвiконня, яке використовується по-рiзному: зона для вiдпочинку – мiсце сидiння бiля вiкна, робоча поверхня, письмовий стiл, сходинки.
Виготовлення нестандартних виробiв на оброблювальному центрi з числовим програмним керуванням, гарантує точнiсть, швидкiсть та якiсть виконання вiдповiдно до Вашого iндивiдуального замовлення.
Основнi переваги пiдвiконь Alber: — не вигорають на сонцi;
— цiлковито вологостiйкi;
— термостiйкi;
— стiйкi до подряпин;
— стiйкi до побутовоi хiмii.
Але на мiй погляд, як людини, яка займається продажем та встановленням вiкон понад 20 рокiв, це можливi розмiри: максимальна ширина – 1100мм!, а максимальна довжина – 5450мм.
Завжди, коли потрiбне широке пiдвiконня виникає питання, де його придбати? Якщо це австрiйський Topalit, то його максимум – це 500мм з двома капiносами, якщо це нiмецький Werzalit, то максимум – це 600мм також з двома капiносами, якщо вiтчизняний пластиковий Данке, то максимум – це 700мм, є ще KashPro, Чехiя – 850мм, але, на жаль, вiн не завжди такої ширини в наявностi.
А Alber – це новий рiвень i новi можливостi: рiзнi види капiносiв( фiгурний, безкапiносний, прямий, заокруглений, двокапiносний); можливiсть з’єднання пiд кутом 45, або 90 градусiв; використання вентиляцiйних решiток, або прорiзання вентиляцiйних пазiв(кутових, горизонтальних, вертикальних); можливiсть вирiзання отворiв довiльних форм та розмiрiв( для встановлення технiки при нестандартному використаннi пiдвiконь); можливiсть застосування зрiзiв, балконних радiусiв, потовщення торцiв, крайкування ABS – пластиком. I це ще не повний перелiк!
Пiдвiконня Alber з вологостiйкої фанери та з покриттям HPL Egger, що налiчує десятки варiантiв репродукцiї дерева, бетону, каменю та мармуру, iдеально пiдходить для втiлення в інтер’єрах мрiї про природнiсть та автентичнiсть, завдяки яскраво вираженим малюнкам та структурам.

Так, наприклад, стiльницi на основi вологостiйкої фанери(завтовшки вiд 20 до 80мм) та з покриттям HPL Egger з двох сторiн, в поєднаннi з крайкою на торцях є функцiональним та стильним рiшенням в інтер’єрi. Завдяки своiм вологостiйким властивостям, продукт без вагань можна використовувати не лише на кухнi, а й у ваннiй кiмнатi. Двостороннє покриття стiльницi тим же декором дозволяє використовувати ii як елемент, що видимий з обох сторiн( до прикладу, стiльниця, або опора барного острова). Можлива ширина – до 1300мм.

Ще приклад – стiновi панелi, кухоннi фартухи(скiналi), що виготовляються з вологостiйкої фанери товщиною 9-10мм та покриваються HPL Egger, будь яким зi складськоi програми, з видимої сторони, та бiлим – з тильної, обробка торця – крайка. Максимальна довжина – 5000мм, максимальна ширина – 1300мм.
Смiливим та сучасним рiшенням у дизайнi інтер’єру є поєднання в одному декорi фартуха, стiльницi, фасаду та кухонного стола, створюючи тим самим цiлiсний та самобутнiй кухонний гарнiтур.

Отже, запрошую Вас до Салону ВIКНА, щоб творити затишок нового поколiння.
З нами легко пiдiбрати та легко придбати!
Завжди з задоволенням допоможу – Валерiя.