Краще ганятися за якiстю, нiж за цiною!

Вперше про пластиковi вiкна ми почули у 50-х роках минулого столiття. Ажiотажний попит на них породжувала одна проста причина – пiдвищення потреби в енергозберiгаючих технологiях, що було викликано енергетичною кризою, зростанням цiн на енергоресурси та подорожчанням опалення. Це не дивно- адже саме через вiконнi пройми вiдбуваються основнi втрати тепла, саме через нещiльнiсть вiконних стикiв та пересохлi рами все тепло з примiщень  виходить на вулицю. Якщо додати до цього такi очевиднi переваги пластикових вiкон, як рiзноманiтнi дизайнерськi рiшення, функцiональнiсть, довговiчнiсть, то зразу зрозумiло, чому бiльшiсть вiкон виготовлено саме з ПВХ.

Отже, прийшов час! Ви вирiшили встановити пластикове вiкно. Сподiваймося, що нашi рекомендацii допоможуть Вам грамотно та виважено пiдiйти до вирiшення цього питання.

Перший критерiй вибору – це марка профiлю. Солiдна компанiя не стане працювати з дешевими комплектуючими. Можливо, Вам пощастить i Ви замовите непоганi вiкна з дешевого пластика. Та чи варто ризикувати- це вже iнше питання. Радимо звернути увагу на профiлi, розробленi нiмецькими iнженерами. При цьому якiсть марки буде запезпечена скрiзь, де концерн встановив своi виробничi потужностi. Якщо товщина зовнiшноi стiнки профiлю менша нiж 3 мм, Ви повиннi знати, що в цьому випадку: зменшена мiцнiсть зварювальних швiв; менше термiн служби готового виробу; зменшена стiйкiсть до атмосферного впливу; зменшена ударостiйкiсть та стабiльнicть конструкцii. Обираючи 3-х, 5-ти або бiльше-камерний профiль, враховуйте, в якiй клiматичнiй зонi Ви живете. Причому, якщо монтажна ширина профiлю 58 мм, оптимальна кiлькiсть камер-3, для 70 мм – 4 або 5, для 82 мм – 6 або 7.

Склопакет – це основна частина вiкна, вiд якоi залежить його теплопровiднiсть, тому що склопакет – це 80% вiкна! Склопакети складаються з герметично зiбраних по контуру двох, або бiльше стекол, роздiлених мiж собою камерами, якi заповненi повiтрям, або iнертним газом. На ринку iснують так званi енергозберiгаючi склопакети: це склопакет, на внутрiшню сторону скла якого нанесене спецiальне напилення iонами срiбла(i-покриття). Такий склопакет набагато теплiший, чим склопакет зi звичайним склом. Економити на склопакетi не можна! До речi, товщина скла вплива на максимально допустимi розмiри готового виробу. Не вiрте, якщо Вам говорять, що газ зi склопакету швидко зника. Не вiрте, якщо Вам говорять, що i-покриття через якийсь час десь дiнеться.

Армування(пiдсилювач) – це металевий профiль, завдяки якому Ваше вiкно не прогнеться та буде стабiльно працювати протягом багатьох рокiв. Чим товстiший армуючий профiль, тим ширший та важчий склопакет може бути у Вашому вiкнi. Тонке армування призведе до провисання, деформацii конструкцii та можливостi подальшого пiддування.

Фурнiтура – це механiзми та деталi, що забезпечують вiдкриття вiконних стулок. Вибираючi виробника Ваших вiкон, звернiть увагу, щоб фурнiтура мала: мiкропровiтрювання, або багатоступiнчастий нахил стулки, фiксатор повороту ручки, мiкролiфт, дитячий замок за необхiдностi, обмежувач вiдкривання, блокування повороту ручки, прихованi петлi та спитайте, якому класу протизламностi  вiдповiда вiкно, якщо на ньому встановлена  ця фурнiтура.

Ущiльнювач – це каучукова прокладка, вiд якостi якоi залежать теплоiзоляцiйнi властивостi вiкна. Ущiльнювач може бути впаяним, або протягнутим, сiрим, або чорним, iнодi – коричневим. Тип ущiльнювача та його колiр залежать лише вiд виробника вiкон.

Якщо Вам потрiбно вибрати форму вiкна,- Ви повиннi знати, що у кожноi профiльноi системи – своi обмеження допустимих розмiрiв готових конструкцiй. При замовленнi уточнюйте цi параметри у менеджера, або замiрника.

Головне правило – замовляйте вiкна з монтажем, не намагайтесь встановити iх самостiйно. Тим самим Ви не несете вiдповiдальнiсть за неточнi замiри та установку вiкна.

Вiкна не купуються на останнi грошi, тому пiдходьте до iх вибору ретельно та виважено I врахуйте нашi рекомендацii.

Краще ганятися за якiстю, нiж за цiною!